«Pastāvēs, kas pārvērtīsies!»

/Rainis/

Kā pirmo sarakstā un vienlaicīgi mēra kandidātu LSDSP virza bijušo KNAB vadītāju Normundu Vilnīti. LSDSP valde ir lēmusi, ka pašvaldību vēlēšanās Rīgā, līdzīgi kā daudzviet citur Latvijā, partija piedalīsies ar savu atsevišķu sarakstu.

Kopējs saraksts atbilstoši spēkā esošam līgumam ar līdzšinējo sadarbības partneri Reģionu apvienību nav iespējams, jo tās izvirzītie noteikumi neatbilst vispārpieņemtām demokrātiskām sadarbības formām, veidojot Rīgas sarakstu. Tas neizslēdz kopēju sarakstu kaut kur citur Latvijā, ja puses par to spēj vienoties.

Piedaloties vēlēšanās Rīgā, LSDSP vēlas atgādināt, ka, pretstatā Rīgā valdošai, ir arī tāda sociāldemokrātiska partija, kurai nav sadarbības līguma ar agresīvas kaimiņvalsts valdošo partiju, kurai nav EP deputāta, kurš tur realizē kaimiņvalsts interesēm atbilstošu politiku, bet ir latviskai mentalitātei atbilstoša izpratne par sociāldemokrātiskām vērtībām.

Mēs vēlamies panākt, lai ikviens varētu lepoties ar Rīgu kā pilsētu, Latvijas galvaspilsētu, lai Rīga veidotos kā galvaspilsēta valstīm ap Baltijas jūru. Sociālo problēmu un infrastruktūras risinājumi nenoliedzami ir svarīgi, taču pašreizējo risinājumu zemā kvalitāte degradē labus nodomus.

LSDSP valde.