«Pastāvēs, kas pārvērtīsies!»

/Rainis/

LSDSP izvirzītais Rīgas pilsētas mēra kandidāts Normunds Vilnītis stāsta par LSDSP prioritātēm pašvaldību vēlēšanās Rīgā.

Ar LSDSP programmu detalizēti ir iespējams iepazīties šeit: LSDSP programma Rīgai.

Informācija par LSDSP kandidātiem atrodama šeit: LSDSP kandidāti Rīgas pašvaldību vēlēšanās 2017. gadā.

 

 

"Mums patiesi pieder vienīgi tas,

ko esam spējuši dot citiem."

(A.Sent Ekziperī.)

Skolās būtiski palielināt patriotiskās audzināšanas nozīmi un nodrošināt to ar vispusīgu atbalstu. 

Mēs kopā ar SIA” Rīgas satiksme” veidosim efektīvāku pilsētas transporta sistēmu.

Jau vairākus gadus es strādāju speciālajā skolā, kurā mācās bērni ar dažādiem veselības traucējumiem. Mums ir bērni, kuri var paši sevi apkalpot, bet ir bērni, kuri pārvietojas tika  invalīdu ratiņos.

Latvijas sociāldemokrātiskā strādnieku partija piedāvā iepazīties ar deputātu amata kandidātiem pašvaldību vēlēšanās Rīgā. Programma aatrodama šeit: Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partijas programma Rīgai

Mūsu mērķis - panākt, lai ikviens varētu lepoties ar Rīgu - Latvijas galvaspilsētu, lai tā būtu galvaspilsēta valstīm ap Baltijas jūru. Sociālo problēmu un infrastruktūras risinājumi ir svarīgi, bet pašreizējo risinājumu neprofesionālā pieeja un zemā kvalitāte ir degradējusi labos nodomus.

Nu jau trīs gadus Rīgā darbojas teorētiskais projekts par 6 veselības centru apvienību vienā – Rīgas veselības centrā. Jauns jau tas nekas nebija, jo 50.-70. gados tāda centralizēta struktūra  jau Rīgā darbojās  Rīgas pilsētas 1. slimnīcas vadībā.