«Pastāvēs, kas pārvērtīsies!»

/Rainis/

Trešdien, 28. martā pl.13.00, Birojnīcā, Dzirnavu iela 84 k-2 (Berga Bazārs), Rīgā, notiks preses konference, kuras laikā partiju “Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija” “Gods kalpot mūsu Latvijai” un “Kristīgi Demokrātiskā Savienība” priekšsēdētāji informēs par jaunas politisko partiju apvienības veidošanu.

Kā norāda partiju priekšsēdētāji Jānis Dinevičs, Andrejs Požarnovs un Mareks Raups: “Latvijas politiskā situācija vieš arvien lielākas bažas par Latvijas valsts nākotni un tās suverenitāti. Latvijas politikai ir jābūt vērstai uz Latvijas iedzīvotāju interešu aizstāvību un Latvijas kā nacionālas valsts attīstību”.

Apvienības mērķis ir attīstīt Latviju kā nacionālu valsti, kurā svarīgākā loma ir iedzīvotājiem un viņu vajadzībām, kur tiek kopta un saglabāta latviskā kultūrvide, sekmēts tradicionālais dzīves veids ar tam piemītošo uzskatu un vērtību sistēmu, un aizstāvētas kristīgās pamatvērtības.

Politisko partiju apvienība tiek veidota uz partiju savstarpēji tuvo ideoloģisko platformu pamata ilgtermiņa politisko mērķu sasniegšanai un tiek prognozēts, ka partiju apvienības darbā iesaistīsies vēl citas līdzīgi domājošas politiskas un sabiedriskas organizācijas.

Preses konferences noslēgumā plānotas neformālas sarunas un tiks apspriesti partiju turpmākie plāni saistībā ar dalību 2018. gada Saeimas vēlēšanās.

Papildus informācija par pasākuma norisi - Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.