24 . Aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

 
 
    Aktuāli
    Ziņas  
    Sveicam!  
    Blogi  
    Arhīvs  
Galerija
Par mums
Lejuplāde
Ziedojumi
Kontakti
++Kalendārs++
    Mans epasts 

E-pasta adrese:

Parole:


SOCIĀLDEMOKRĀTI - PAR SOLIDARITĀTI!
2015-10-02

Atbalstot Eiropas Sociāldemokrātu partijas /PES/ manifestu, Akadēmiskais klubs aicina veidot kopīgu, uz solidaritāti balstītu, sociālo politiku. Solidaritātei jākļūst par galveno principu,kas ļauj īstenot pārējos LSDSP principus - brīvību, taisnīgumu, vienlīdzīgas iespējas.

LSDSP uzskata,ka ekonomikas attīstības virzītājspēks ir reizē privātā iniciatīva un valsts ekonomiskā politika, kas rada uzņēmējdarbību motivējošus nosacījumus, tas ir - brīva konkurence un valsts atbalsta politika: starta kapitāls,nodokļu politika, noieta tirgus, kredīti, jaunu darba vietu stimulācija u.tml.

Atzīstot tirgus brīvības postulātu, sociāldemokrāti uzskata, ka iespējami tās ierobežojoši pasākumi telpā un laikā.

LSDSP ir par sociāli atbildīgu valsts ekonomiku,kas veicina sociālo harmoniju un kalpo cilvēkiem - darba ļaudīm un uzņēmējiem. Mēs piedāvājam atbalstīt uzņēmējus, lai viņiem būtu pieeja kredītresursiem, investīcijām un izaugsmei, kas nodrošinātu jaunu darba vietu radīšanu. Darba devējiem ir svarīga loma šādas izaugsmes stimulēšanai solidāri visur Eiropā.

Mazie un vidējie uzņēmumi ir Eiropas ekonomikas mugurkauls un lielākais darba devējs. Mums jānodrošina kredītu piešķiršanas atvieglošana arī mazajiem ģimenes mikro uzņēmumiem.

Apzinoties, ka ekonomikas „lokomotīves„ ir lielie uzņēmumi, kuri stimulē saistīto nozaru attīstību, kā arī izraisa pieprasījumu pēc mazo uzņēmumu produkcijas un pakalpojumiem, nepieciešams veicināt sabalansētas uzņēmumu izmēra struktūras veidošanos.

Eiropas Savienībai (ES) ir lielākā ekonomika un darba tirgus pasaulē. Strādājot kopā, mēs spēsim radīt vairāk un labākas darba vietas, samazinot nabadzību. Mēs varam veicināt solidaritāti un dzīves līmeņu izlīdzināšanos ES dalībvalstīs. ES budžets ir solidaritātes budžets.

PES piedāvā Eiropai līdz 2020. gadam izveidot miljonus jaunu darba vietu.

Draudi demokrātijai un cilvēku tiesībām nav pazuduši. Ekstrēmisms soļo pāri valstu robežām - Maskavā atdzimst sarkanie fašisti, Vācijā - neonacisti.

Mums jāstājas tiem pretī kopējā Eiropas solidārā rīcībā.

LSDSP aicina izveidot Latvijā uz demokrātijas ideāliem balstītu sabiedrību,kurā valda sociāls miers, politiska stabilitāte,valsts drošība un neatkarība.

Dr. Normunds Vijups

LSDSP Akadēmiskā kluba priekšsēdis Izsaki savu viedokli
«Atpakaļ
 Dienas komentārs   
Nerevidēsim gadsimtu vecās tradīcijas
Daugavietis
LSDSP kā Latvijas politiskai partijai ir jāatbalsta Latvijai svarīgas vērtības, Latvijas kultūru, jāveido patriotisms, jārunā par pieminekļiem kā Latvijas kultūras daļu. Simbolu analīze nav politiskas...


 Jaunākais komentārs forumā   
Ekonomiskā krīze
Kundze. Elena
Uzmanību plašai sabiedrībai, Vai jums ir nepieciešams kredīts? ja jā Mēs piedāvājam aizdevumu ar zemu procentu likmi 3%, un bez kredīta pārbaude, mēs piedāvājam individuālie aizņēmumi, parādu kons...


Izsaki savu viedokli
 Galerija   
 
   
 
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Adrese: Rīga, Aldaru iela 8, LV-1050 Tālrunis 67356585