24 . Aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

 
 
    Aktuāli
    Ziņas  
    Sveicam!  
    Blogi  
    Arhīvs  
Galerija
Par mums
Lejuplāde
Ziedojumi
Kontakti
++Kalendārs++
    Mans epasts 

E-pasta adrese:

Parole:


LSDSP virza savu mēra kandidātu Rīgā
2017-03-24

Kā pirmo sarakstā un vienlaicīgi mēra kandidātu LSDSP virza bijušo KNAB vadītāju Normundu Vilnīti.

LSDSP valde ir lēmusi, ka pašvaldību vēlēšanās Rīgā, līdzīgi kā daudzviet citur Latvijā, partija piedalīsies ar savu atsevišķu sarakstu. Kopējs saraksts atbilstoši spēkā esošam līgumam ar līdzšinējo sadarbības partneri Reģionu apvienību nav iespējams, jo tās izvirzītie noteikumi neatbilst vispārpieņemtām demokrātiskām sadarbības formām, veidojot Rīgas sarakstu. Tas neizslēdz kopēju sarakstu kaut kur citur Latvijā, ja puses par to spēj vienoties.

Piedaloties vēlēšanās Rīgā, LSDSP vēlas atgādināt, ka, pretstatā Rīgā valdošai, ir arī tāda sociāldemokrātiska partija, kurai nav sadarbības līguma ar agresīvas kaimiņvalsts valdošo partiju, kurai nav EP deputāta, kurš tur realizē kaimiņvalsts interesēm atbilstošu politiku, bet ir latviskai mentalitātei atbilstoša izpratne par sociāldemokrātiskām vērtībām.

 Mēs vēlamies panākt, lai ikviens varētu lepoties ar Rīgu kā pilsētu, Latvijas galvaspilsētu, lai Rīga veidotos kā galvaspilsēta valstīm ap Baltijas jūru. Sociālo problēmu un infrastruktūras risinājumi nenoliedzami ir svarīgi, taču pašreizējo risinājumu zemā kvalitāte degradē labus nodomus.

LSDSP valde

Izsaki savu viedokli
«Atpakaļ
 Dienas komentārs   
Nerevidēsim gadsimtu vecās tradīcijas
Daugavietis
LSDSP kā Latvijas politiskai partijai ir jāatbalsta Latvijai svarīgas vērtības, Latvijas kultūru, jāveido patriotisms, jārunā par pieminekļiem kā Latvijas kultūras daļu. Simbolu analīze nav politiskas...


 Jaunākais komentārs forumā   
Ekonomiskā krīze
Kundze. Elena
Uzmanību plašai sabiedrībai, Vai jums ir nepieciešams kredīts? ja jā Mēs piedāvājam aizdevumu ar zemu procentu likmi 3%, un bez kredīta pārbaude, mēs piedāvājam individuālie aizņēmumi, parādu kons...


Izsaki savu viedokli
 Galerija   
 
   
 
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Adrese: Rīga, Aldaru iela 8, LV-1050 Tālrunis 67356585