23 . Marts
Mirdza, Žanete, Žanna

 
 
    Aktuāli
    Ziņas  
    Sveicam!  
    Blogi  
    Arhīvs  
Galerija
Par mums
Lejuplāde
Ziedojumi
Kontakti
++Kalendārs++
    Mans epasts 

E-pasta adrese:

Parole:


Jaunākās ziņas
LSDSP aptauja
2016-04-27

LSDSP veic aptauju par Rīgas pašvaldības darbu, lai varētu uzlabot pašvaldības darbu  pēc pašvaldību vēlēšanām ar LSDSP līdzdalību. Aptauja anonīma.

 
SOCIĀLDEMOKRĀTI - PAR SOLIDARITĀTI!
2015-10-02

Atbalstot Eiropas Sociāldemokrātu partijas /PES/ manifestu, Akadēmiskais klubs aicina veidot kopīgu, uz solidaritāti balstītu, sociālo politiku. Solidaritātei jākļūst par galveno principu,kas ļauj īstenot pārējos LSDSP principus - brīvību, taisnīgumu, vienlīdzīgas iespējas.

  LSDSP valdes paziņojums par valdības melu un šantāžas politiku
2015-09-22

Ar dziļu nožēlu jākonstatē, ka valdība joprojām ignorē tautas vairākuma viedokli bēgļu jautājumā un labprātīgi gatava uzņemt papildus 526 bēgļus. Mēs apsveicam tos ministrus, kuriem pietika drosmes valdības sēdē balsot pret papildus bēgļu uzņemšanu un uzskatām par pareizu, ka uzņemamo bēgļu skaita noteikšana būtu Saeimas funkcija, tas mazinātu iespēju valdošajā koalīcijā savstarpēji politiski tirgojoties ignorēt tautas vairākuma viedokli.

 
LSDSP valdes viedoklis par bēgļu problēmu
2015-09-09

Spriežot par bēgļu problēmu, Latvijai, kura ir ES dalībvalsts, bet joprojām suverēna un neatkarīga, būtu jāvadās pēc starptautisko tiesību normām un humānisma principiem.

ANO 1951. gada  28. jūlija Konvencija par bēgļa statusu ir starptautisko tiesību dokuments, kurš Latvijai ir saistošs, bet tā nepārprotami nosaka, ka ikvienas valsts drošības intereses ir pārākas pār labprātīgi uzņemtajiem pienākumiem dot patvērumu bēgļiem.

 

  LSDSP darbības stratēģija un darbības principi
2015-08-07

Latvijas sociāldemokrātiskās strādnieku partijas (LSDSP) kā vecākās Latvijas partijas  mērķis ir veidot Latviju par solidaritātes, progresa un sociāla taisnīguma valsti, kurā katram sabiedrības loceklim ir iespēja dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi.

 
LSDSP balss Nr. 4
2015-08-07

Latvijas sociāldemokrātiskā strādnieku partija runā
2015.gada augusts sagatavoja M. Krauča

  LSDSP Latgales apgabala organizācijas konferences rezultāti
2015-06-05

2015. gada 31.maijā Krāslavā notika LSDSP Latgales apgabala konference. 

 Dienas komentārs   
Nerevidēsim gadsimtu vecās tradīcijas
Daugavietis
LSDSP kā Latvijas politiskai partijai ir jāatbalsta Latvijai svarīgas vērtības, Latvijas kultūru, jāveido patriotisms, jārunā par pieminekļiem kā Latvijas kultūras daļu. Simbolu analīze nav politiskas...


 Jaunākais komentārs forumā   
Ekonomiskā krīze
Hoffman
Vai jūs meklējat ātru un pieejamu aizdevumu piedāvājumu, kas ir ticama un patiesa ?? jāuztraucas ne vairāk, mēs esam šeit, lai Jums piedāvāt savu sapni aizdevumu tikai 2%, jums ir 100% drošs, kas noda...


Izsaki savu viedokli
 Galerija   
 
   
 
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Adrese: Rīga, Aldaru iela 8, LV-1050 Tālrunis 67356585