23 . Marts
Mirdza, Žanete, Žanna

 
 
    Aktuāli
    Ziņas  
    Sveicam!  
    Blogi  
    Arhīvs  
Galerija
Par mums
Lejuplāde
Ziedojumi
Kontakti
++Kalendārs++
    Mans epasts 

E-pasta adrese:

Parole:


Blogi
2016-07-11
Margarita Krauča

Lai iedzīvotājiem   būtu pieejama veselības aprūpe, bez ēkas, bez piebraucamiem ceļiem , bez labiekārtota  kabineta, ir jābūt pašai ārstniecības personai, kura par noteiktu darba samaksu sniedz veselības aprūpes pakalpojumu.


2016-06-20
Margarita Krauča

Ik reizi jaunie veselības ministri piedāvā savu redzējumu sakārtot veselības aprūpes sistēmu, izvēloties tikai dažas prioritātes, ar cerību, ka tādā veidā  sistēma sakārtosies.  Daži to nosauc pat par reformu, lai gan  tas ir piedāvājums strādāt ugunsdzēsēju režīmā. Nemainot sistēmu kopumā, mēs grimstam aizvien dziļāk. Ar mokām uzceļam kaut ko jaunu, bet tad  sāk brukt kaut kas cits.


2015-06-05
Margarita Krauča

1922. gada 1. maijā Rainis šeit Esplanādē teica savu apsveikuma runu saviem partijas biedriem. Viņš atgādināja par strādniecības uzdevumiem pret savu šķiru, par uzdevumu pret valsti, par uzdevumu pret visu pasauli un cilvēci. Galvenais uzdevums aizstāvēt taisnību un cilvēcību. Cik pravietiski vārdi. Tieši šodien darba ņēmējam, strādniekam tās visvairāk pietrūkst.
2015-04-29
Artis Āboltiņš

LNT lielas diskusijas un pārmetumi valdībai par solījumu nepildīšanu  izraisījās sakarā ar premjeres L. Straujumas paziņojumu pārtraukt IIN likmes samazināšanu par 1%.

 
[1]
 Dienas komentārs   
Nerevidēsim gadsimtu vecās tradīcijas
Daugavietis
LSDSP kā Latvijas politiskai partijai ir jāatbalsta Latvijai svarīgas vērtības, Latvijas kultūru, jāveido patriotisms, jārunā par pieminekļiem kā Latvijas kultūras daļu. Simbolu analīze nav politiskas...


 Jaunākais komentārs forumā   
Ekonomiskā krīze
Hoffman
Vai jūs meklējat ātru un pieejamu aizdevumu piedāvājumu, kas ir ticama un patiesa ?? jāuztraucas ne vairāk, mēs esam šeit, lai Jums piedāvāt savu sapni aizdevumu tikai 2%, jums ir 100% drošs, kas noda...


Izsaki savu viedokli
 Galerija   
 
   
 
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Adrese: Rīga, Aldaru iela 8, LV-1050 Tālrunis 67356585