24 . Aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

 
 
Aktuāli
Galerija
Par mums
Lejuplāde
Ziedojumi
Kontakti
++Kalendārs++
    Mans epasts 

E-pasta adrese:

Parole:


Forums

Zaļais iepirkums
Vai zaļais iepirkums neveicinās protekcionismu, kas mūs var iedzīt vēl dziļākā krīzē??? Kopumā ideja izklausās laba, bet kādas sekas tā atstās?
Kruasans 2010-09-24, 06:26:28
nebusim naivi Helga, tu izstajies tapec ka tavs virs ir aizmucis no vienas sikpartijas uz vel sikaku un kandide prezidentalas republikas saraksta!
HeHe 2010-09-20, 08:26:25
Tā jau tikai reklāma, Šlesers jau ar solija 50 000 darba vietu. Tukša muca tālu skan!
Helga 2010-09-19, 21:31:14
Noskatijos Jūsu Panorāmas sižetu par ATBILDĪBU. Kauna Jums nav melot, labi ka es izstājos no šīs partijas.
Džerijs Šterns 2010-09-16, 22:41:21
www.kreisie.lv - labajā pusē sadaļā "Aktuāls video" šobrīd atrodas ieraksts no politiskās diskusijas par Latvijas ekoloģiju, kurā piedalījās arī Atbildības/LSDSP pārstāvis A.Timofejevs.
Māris 2009-03-13, 12:48:43
Vietējā ražotāja aizsardzība ir tikai viens no šī priekšlikuma blakus efektiem. Taču pat ja mēs runājam par konkrēto Jūsu pieminēto "protekcionismu", tad nāksies atgādināt, ka jebkuras normālas valsts pamatfunkcija ir aizsargāt savus iedzīvotājus. Radīt drošības sajūtu. Pie kam, šī drošības sajūta ir ļoti plašs jēdziens, kurā materiālajai labklājībai ir liela nozīme - pārliecība par garantētu ienākumu rada priekšnoteikumus drošākai dzīvei. Kā tad šobrīd ir Latvijā? Mēs esam pretējā grāvī, kad dzīšanās pēc liberālisma sludinātajiem "labumiem" un liekšanās ārēja diktāta priekšā novedusi pie aboslūti nenormāla ārējās tirdzniecības disbalansa. Te pat runa ir ne par protekcionismu, bet gan kaut vai par līdzsvara stāvokļa atgūšanu. Mēs esam maza valsts un ir absolūti normāli, ja mums būtu radīti īpaši noteikumi tam, lai vietējais uzņēmējs var vismaz sākotnējā attīstības fāzē nostiprināties, un sekojot mūsdienu attīstības tendencēm, Latvijai ir visas iespējas savlaicīgi sagatavot sabiedrību videi draudzīgo tehnoloģiju laikmetam. Tas, kas no sākuma var likties nekorekti un "izlecoši", ilgtermiņā tiks vērtēts kā tālredzīgs solis. Nevajag baidīties no mūsu pašu interešu aizstāvības - ja tā ir mūsu priekšrocība konkurencē, to vajag maksimāli izmantot, un lai citi, ja vēlas un var, konkurē ar mums, nevis tikai mums visu laiku jāskatās kādam mutē un pēc tam žēlabaini jāber smiltis uz galvas.
[1]

«Atpakaļ

Pievieno savu komentāru

Vārds:
Komentārs:
Kods: Kods:845
 
 Dienas komentārs   
Nerevidēsim gadsimtu vecās tradīcijas
Daugavietis
LSDSP kā Latvijas politiskai partijai ir jāatbalsta Latvijai svarīgas vērtības, Latvijas kultūru, jāveido patriotisms, jārunā par pieminekļiem kā Latvijas kultūras daļu. Simbolu analīze nav politiskas...


 Jaunākais komentārs forumā   
Ekonomiskā krīze
Kundze. Elena
Uzmanību plašai sabiedrībai, Vai jums ir nepieciešams kredīts? ja jā Mēs piedāvājam aizdevumu ar zemu procentu likmi 3%, un bez kredīta pārbaude, mēs piedāvājam individuālie aizņēmumi, parādu kons...


Izsaki savu viedokli
 Galerija   
 
   
 
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Adrese: Rīga, Aldaru iela 8, LV-1050 Tālrunis 67356585