24 . Aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

 
 
Aktuāli
Galerija
Par mums
Lejuplāde
Ziedojumi
Kontakti
++Kalendārs++
    Mans epasts 

E-pasta adrese:

Parole:


Forums

Aktuali
Partijai daudz aktivak jareklame 1.maija pasakums Esplanade,un vispar,jabut aktivakai,lai pieverstu veletaju interesi.Lai iegutu atbalstu,jadarbojas loti energiski un aktivi jareklame sevi,jariko daudz pasakumu. Daudzas partijas vispar nepievers veribu,ka samazina medicinai,izglitibai,domajot,ka tauta aimirsis klusesanu,ka tas samazinajums ir tikai algas.Ta tas nav.
Mazaijs 2009-05-04, 15:43:27
Arti, ja jūs pats nespējat pasākumu izturēt ilgāk par 15 min un neieraugāt ne Dineviču, ne Īvānu, ne vēl vairāk par 150 citiem cilvēkiem - nav mūsu problēma, bet jūsu.
Artis 2009-05-02, 12:23:16
Riiga ir 63 kandidaati, bet uz miitinu atnaak knapi 40 cilveeku, ka var paarvareet 5 barjeru? vai arii Dinevicam un Ivanam vieta sarunaata paareejiem nevajag?
Headman 2009-04-30, 12:03:46
Tos , kurus devē par Latvijas kreisajiem , dēvē par tādiem nepamatoti . Viņi ir aktīvi , atrodas Latvijas varas sistēmā , bet nepārstāv Latvijas pamatiedzīvotāju intereses . LSDSP pēc nosaukuma būtu šī kreisā kustība . Bet nav manāmas nekādas aktivitātes tieši praktiskā plānā . Jums cenzs darbojas pat šajā mājas lapā !!! Ja jums nepatīk pamatota kritika , tad ka jūs variet apzināt savu saikni ar cilvēkiem , ja pat kritisku viedokli izdzēšat no komentāru satura ! Labējie pat tā nedara , jo vismaz zin , ko tauta runā . Popularitāti var sasniegt tikai ar reāliem darbiem . LSDSP bija gan Saeimā , gan Rīgas Domē . Kāpēc tauta jūs vairs neatbalsta , jo Saeima LSDSP vairs nav ? Tapēc , ka nav reālu pretdarbību notirkošiem procesiem ! Un iepriekšējie daži skaļie darboņi sevi parādīja pavisam ne tā , ka socialdemokratiem nāktos rīkoties . Kaut vai Latvijas Dzelzsceļš . Varētu domāt , ka šis cilvaks pats , ka lokomotīve vilcis dzelzsceļa vagonu sastāvus ! Ta tautā smejas . Otrs iemesls būtu ārējā iespaida veidols , ko pirmkārt veido katrs LSDSP aktīvists . Es nerunāju par jūsu ledlaužiem . Daini Īvānu ,Jani Dinēviču u.t.t. Šis pats cenzs . Visus šos gadus es un mani draugi atbalstīja LSDSP kustību vēlēšanās . Tagad draugi vairs neies vēlēt vispār , bet es domāju , ko darīt . Kreisā spārna Saeimā nav , bet tie , kas it kā būtu šis kreisais virziens , sevi vairak atgadina , ka funkcijas bloks . Iegāju pāris reizes jūsu mājā . Es neesmu bijis ne komjaunatnē , ne partijās , bet gaisotne ir redzēta . Un tā ir līdzīga . Ne ideoloģiskā plāksnē , bet tieši funkcionara veidā . Tāds viedoklis man ir izveidojies . Karodziņus jau visi aicina vicināt . Arī pīrādziņu cepēji . Nav neviena praktiska projekta , lai radītu darba vietas , atgrieztu ticību Latvijas varai , Brīvībai kopējai taisnībai .
Gunta 2009-04-30, 11:13:53
Tiekamies visi 1. maijā pl.11:30 pie Raiņa pieminekļa Esplanādē! Pieprasīsim valdību izpildīt solījumus tautai!
[1]

«Atpakaļ

Pievieno savu komentāru

Vārds:
Komentārs:
Kods: Kods:839
 
 Dienas komentārs   
Nerevidēsim gadsimtu vecās tradīcijas
Daugavietis
LSDSP kā Latvijas politiskai partijai ir jāatbalsta Latvijai svarīgas vērtības, Latvijas kultūru, jāveido patriotisms, jārunā par pieminekļiem kā Latvijas kultūras daļu. Simbolu analīze nav politiskas...


 Jaunākais komentārs forumā   
Ekonomiskā krīze
Kundze. Elena
Uzmanību plašai sabiedrībai, Vai jums ir nepieciešams kredīts? ja jā Mēs piedāvājam aizdevumu ar zemu procentu likmi 3%, un bez kredīta pārbaude, mēs piedāvājam individuālie aizņēmumi, parādu kons...


Izsaki savu viedokli
 Galerija   
 
   
 
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Adrese: Rīga, Aldaru iela 8, LV-1050 Tālrunis 67356585