27 . Aprīlis
Tāle, Raimonda
, Raina. Klementīne

 
 
Aktuāli
Galerija
Par mums
Lejuplāde
Ziedojumi
Kontakti
++Kalendārs++
    Mans epasts 

E-pasta adrese:

Parole:


Forums

Progresīvais ienākuma nodoklis
Solidarizējos ar Ansi Dobeli, ka sen vajadzēja ieviest progresīvo ienākuma nodokli. Domāju, ka valdošie paši uzklausot kreiso ārpus parlamenta opozīciju nekad nebūtu to darījuši. Šeit nostrādā sindroms: "Eiropa mūs nesapratīs", vēl jo vairāk ja jāiet lūgties naudiņa, lai kaut kā savilktu galus kopā. Vakar "Domburšovā vai Kas notiek Latvijā" finanšu ministrs jau atskaņoja, ka ir vairāki varianti sagatqavoti un zemākā likme ir piedāvāta 300 ls. Es domāju, ka būs jāgatavojas piketam pie Saeimas mājas, kad šie grozījumi taps pieņemti. Mūsu "biezie" nekautrējas plēst no "reņģēdājiem" cik vien var. Vēl cīņa nav galā!
PARAKSTIES! 2011-09-08, 13:32:05
http://manabalss.lv/i/169
PP 2011-09-08, 13:31:35
Paraksties par progresīvo nodokļu sistēmu Latvijā! http://manabalss.lv/i/169
Kreisie.LV 2010-09-08, 14:33:35
'www.kreisie.lv/paraksties/ - PAR progresīvo nodokli - joprojām aicinām parakstīties arī LSDSP biedrus un atbalstītājus!
Ilze Sniega-Sniedziņa 2010-08-18, 10:26:32
Diemžēl Finanšu ministrija, izstrādājot NODOKĻU UN NODEVU SISTĒMAS ATTĪSTĪBAS PAMATNOSTĀDNES 2011 - 2015, neparedz ieviest progresīvo IIN likmi, bet gan palielināt NĪN, atcelt samazinātās PVN likmes medikamentiem, sabiedriskajam transportam, apkurei, grāmatām. Skats ne visai labs!
Džerijs Šterns 2010-08-09, 12:34:53
Jāatzīst, izbrīna, ka tik maz LSDSP biedru ir šajā sarakstā - www.kreisie.lv/paraksties/ - vai tiešām Latvijas sociāldemokrātu lielākā partija vairs neatbalsta progresīvā nodokļa ieviešanu un ļauj citām partijām pievākt šo karogu?
hohols 2009-09-02, 14:02:30
Sen jau vajadzēja progresīvo, citādi mēs tāda kā province!
Juris 2009-08-06, 10:58:54
Priekšlikumi par nodarbinātību (LSDSP Rīgas AO darba grupai) Liberālajām un konservatīvajām partijām ir izdevies uzspiest Latvijai savu, tautas vairākuma intereses ignorējošo, labējo politiku, kuras radīto ekonomisko, finansiālo un sociālo krīzi mēs skaidri redzam pašlaik. Nodarbinātības politikā par galveno prioritāti jāpieņem atbalsts izglītībai, galvenokārt 3 virzienos: 1) strādājošo (darba ņēmēju un arī darba devēju) kvalifikācijas uzlabošana un maiņa, nodrošinot apsteidzošas, proaktīvas ražošanas un pakalpojumu sniegšanas izmaiņas (Šim nolūkam ar valsts un pašvaldību atbalstu, izmantojot esošo izglītības sistēmu, sevišķi augstskolas, jāpilnveido dažādu kursu sistēma tiešā saistībā ar ražojošiem uzņēmumiem – izglītība darba vietā, plaši izmantojot tālmācību.); 2) bezdarbnieku iesaistīšana ar ražojošiem uzņēmumiem saistītā pārkvalificēšanās sistēmā, piešķirot stipendijas ap 100,- Ls mēnesī un mācību procesā ietverot stažēšanos, kurai pārsvarā jābūt tieši saistītai ar kādu potenciālu darba vietu (Alternatīva mācībām varētu būt valsts un pašvaldību organizēts sabiedriski derīgs, bet pārsvarā mazkvalificēts darbs ar samaksu ap 100,- Ls mēnesī, atstājot relatīvi nelielu laika daļu patstāvīgiem darba meklējumiem.); 3) izglītības eksporta attīstība. Investīcijām izglītībā ir noteicoša loma labāk apmaksātu un labākas kvalitātes darba vietu radīšanā. Jāpalielina valsts atbalsts izglītībai, augstākajā izglītībā piešķirot valsts garantētus studiju un studējošo kredītus bez papildus galvotājiem visiem, kas vēlas saņemt kredītus, un perspektīvā dzēšot praktiski visus kredītus izglītībā. Būtiski jāpalielina valsts atbalsts inovācijām (tehnoloģiskie centri, zinātnes parki utt.), jākontrolē un daļēji jāpārņem valstij un pašvaldībām darbības finanšu starpniecības jomā.
Modris Skujiņš 2009-08-05, 09:39:31
Labdien cienītie! Pateicoties Andrejam Vilkam LSDSP Rīgas Organizācijā ir sākusi darboties interesentu grupa, kas pētīs un darbosies "Krīzes" radīto problēmu risinājumu meklēšanā. Nākošā sanākšana nolikta uz 18. augustu pulksten 17 30 Aldaru ielā. Vakar 4. augustā apspriedām tēmu "cīņa ar bezdarbu". Jāsaka debates, pēc manām domām, bija negaidīti asas. Viedokļi krustojās, kam jāpievērš pirmā uzmanība ražošanas veidošanai vai patēriņa palielināšanai? Pastāv arī vairāki varianti bezdarba mazināšanai no darba dienesta ieviešanas līdz Eiropas naudas iesaistīšanas dzīvojamo māju siltināšanai. Arī finanšu līdzekļu iegūšanai piedāvājumi bija dažādi gan Eiropas finansējums, gan Rīgas bankas izveide, gan progresīvā nodokļa ieviešana un īpašumu nacionalizācija. Tika piedāvāts attīstīt daudzas ražošanas nozares tādas kā lauksaimniecība un mežrūpniecība, kā arī enerģētika un transports. Nebija domstarpibu par izglītības attīstību un veselības aizsardzību, bet tās jau ir citas tēmas. Vienojamies, ka jāsāk ar valsts līdzekļu lietderīgu izmantošanu un to nelikumīgu piesavināšanos. Ir jāiet tiesiskais ceļš. Jāgriežas pie sabiedrības ar aktīvu, galvenais efektīvu līdzekļu pielietošanu, tās saliedēšanu kopēju mērķu izstrādei un galvenais to panākšanai. Lai lielais darbs uz priekšu tiek ir katram roka jāpieliek. Brīvi sveiks
Juris 2009-06-28, 14:59:07
Progresīvais ienākumu nodoklis ir sociāldemokrātu nodokļu politikas pamats. Jāpieprasa palielināt nodokļus ienākumiem virs vidējā, bet neapliekamais minimums jāpalielina (nevis jāsamazina, kā pašlaik Latvijā). Vienlaicīgi jāpalielina akcīzes nodokļi alkoholam un tabakai. Būtiski jāierobežo azartspēles, palielinot nodokļus, aizvācot no pilsētas centra un perspektīvā pārņemot pilnīgā valsts kontrolē. Pirms nodokļu un citu maksājumu valsts (sabiedrības !?) labā palielināšanas jāsagatavo sabiedriskā doma un nodokļu iekasēšanas sistēma, citādi efekts būs negatīvs sabiedrībai.
Pēteris 2009-06-17, 19:50:29
Ko nu runāt par labu avju baru, ja vilks lielu tā daļu saplosījis. Latvijā jaunu strādāt varošu iedzīvotāju ir ļoti maz. Nodokļi nāk no masām, ja tās netraucē nezinošu ierēdņu bari, liekot sodus vienu pakaļ otram paši nezinot par ko. Galvenokārt tikai tādēļ intelektuāslākā jauno cilvēku daļa aizplūst no latvijas uz zemēm, kur ļauj normāli dzīvot, protams liekot maksāt arī nodokļus mītnes valstij. Es gan nerunāju par vienkāršo darbu darītājiem. Šie ļaudis, protams dodas tur, kur uz reizi var labāk nopelnīt, nekā Latvijā. Jā un sociālās garantijas arī ir noteiktākas un izdevīgākas. Ko darīt? Lūdzu LSDSP, domāsim. Kadf gaidām kārtējais kongress? Vai dusam uz lauriem, domājot? Laika nav. Vēlētāju lielākā daļa balso par personālijām un tas 'jāņem vērā. LSDSP šādu cilvēku ir pietiekami daudz u tos mudīgi jāsagrupē nākamajam startam. Arī blēži un pašlabuma meklētāji ir, no kuriem jāuzmanās. Tikai uz priekšu jāstrādā visiem solidāri, un godīgi, tad būs panākumi. Brīvi sveiks!
Rubiku vajaga 2009-06-17, 02:56:56
Ko te niekojas.Normala valdiba tulit apliktu dividendes ar nodokli.Iznems kapitalu,ko apliksim nakosgad?Ir tacu,kas200000menesi sanemot!Lai maksa no tadam dividendem kaut30000nodoklii!!!Un sodien pat.Nomirdinat nabagus ir visvieglak,paldies latviesu partijam par visu.Nemiet Rubiku,kurs ir Rubika saraksta numurs saeimas velesanas?
Modris Skujiņš 2009-06-16, 09:31:13
Lūk arī pienākusi kārtējā nabagu aplaupīšana. Tā vietā, lai ieviestu progresīvo nodokli mūsu varas turētāji plēš pēdējos santīmus no mazajām algām un pensijām. Tā vietā. lai radītu jaunas darba vietas palielinās bezdarbnieku skaits. Visam kroni pieliek tie zīmīgie datumi kuros tiek pieņemti šie lēmumi, laikam jau Latvijā 13. janvāris vienmēr iezvana kādu kardinālu pavērsienu sabiedriskajā iekārtā. Vajadzētu sarīkot piketu pie Eiropas Savienības pārstāvniecības un Eiropas vadošo valstu vēstniecībām ar lozungu "Mēs nestājāmies Eiropas Savienībā lai lūgtu ubagu dāvanas. Kur ir solī'tās investīcijas?"
Ansis 2009-06-16, 05:18:42
Ja alga uz papira,no tas tacu atvelk,bet raksta 300 500 800 1000.Ja,labi,vajaga pensiju griestus 1000uz rokam,un algas valsts iestades,ne vairak ka 3000.Aizliegt pensionariem stradat entos amatos,sanemot pensiju!!!Kurs te paliks dzivot,ja progresivais no 800 uz papira?Kas,berni man janodod tad nabagmaja?Ja pelna 1000uz papira,tak pat 700uz rokas nesanak.Jaatcelj stipendijas studentiem sodien.PROGRESIVU DRIKST NO 1250 PIEMEROT,NE ATRAK.Dividendes tulit jaapliek15% nodokli,Maksas studiju sistema jaievies tulit pat!
Pavils 2009-06-16, 05:08:49
Progresivs jamaksa no 1000.Galu gala,tas summas 300,500,800 ir uz papira,nedrikst to aizmirst!!!Un,ja man delj progresa nodokla butu paradi,kas vinus maksas?Lai vispirms alkaholam un tabakai uzliek kartigu,lielu nodokli.Ienakumi butu labi.Parkapejus soditu,kas nemaksa akcizi tabakai.Nav normali,ka cigaretes letas!
andrejs 2009-06-13, 11:56:18
Esmu partijas biedrs un šoreiz gan nepiekritīšu dažu partijas biedru viedoklim progresīvo maksāt no 800, tik dadz arī Rīgā nesaņem vidusslānis, bet rajonos jau 300 ir laba alga. Atkal partijas vadība degradē sociāldemokrātijas būtību kļustot centriski labēja!
[1]

«Atpakaļ

Pievieno savu komentāru

Vārds:
Komentārs:
Kods: Kods:579
 
 Dienas komentārs   
Nerevidēsim gadsimtu vecās tradīcijas
Daugavietis
LSDSP kā Latvijas politiskai partijai ir jāatbalsta Latvijai svarīgas vērtības, Latvijas kultūru, jāveido patriotisms, jārunā par pieminekļiem kā Latvijas kultūras daļu. Simbolu analīze nav politiskas...


 Jaunākais komentārs forumā   
Ekonomiskā krīze
Denis Martin
DO YOU WANT A PERSONAL/BUSINESS/INVESTMENT LOAN? LOAN IS HERE FOR YOU We have provided over $1 Billion in business loans to over 15,000 business owners just like you. We use our own designated risk te...


Izsaki savu viedokli
 Galerija   
 
   
 
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Adrese: Rīga, Aldaru iela 8, LV-1050 Tālrunis 67356585