27 . Aprīlis
Tāle, Raimonda
, Raina. Klementīne

 
 
Aktuāli
Galerija
Par mums
Lejuplāde
Ziedojumi
Kontakti
++Kalendārs++
    Mans epasts 

E-pasta adrese:

Parole:


Forums

LSDSP 41.kongress
Kongresa norise un J.Dinēviča atkārtota ievēlēšana par LSDSP vadītāju apliecina partijas biedru lielākās daļas nespēju domāt analītiski un kritiski, par nožēlu, tam sekos totāla un atkārtota partijas izgāšanās, nu, jau saeimas vēlēšanās, jo runājot ar potenciālajiem vēlētājiem pirms pašvaldību vēlēšanām lielākās iebildes mūsu atbalstam bija ne jau pret partiju kā tādu , bet tieši pret J.Dinēviču kā partijas vadītāju, jo tauta viņu neuztvēra kā sociāldemokrātu, kā vīru, kuram var uzticēties . Normāli cilvēki no kļūdām mācās un izdara secinājumus - zaudējums pašvaldības vēlēšanās motivēja A.Vilku, D.Īvānu un A.Dobeli kongresā noņemt savas kanditatūras uz vēlētiem partijas amatiem. J.Dinēvičam kā partijas vadītājam un cilvēkam, kuram patiesi rūp partijas nākotne, vajadzēja rīkoties līdzīgi, tas būtu gudri un vīrišķīgi... Es zinu , ka LSDSP ar savu politisko un sociālekonomisko orientāciju ir tieši tā partija, kurai tieši tagad vajadzētu ļoti aktīvi darboties, lai reāli paiīdzētu Latvijas iedzīvotājiem. Bet tā vietā, partijas vārdā J.Dinēvičs kārtējo reizi piečakarēs gan tautu, gan partijas biedrus.Kad beidzot sociāldemokrāti sāks domāt un pieņet pārdomātus lēmumus!
Juris Netumulkāns 2009-10-09, 14:38:27
Un kā tad viņam vajadzēja reaģēt uz jūsu tekstiem par birku karināšanu vai vēl kaut kādu pakalpošanu? Atbalstu protestu, jūs ar to tikai sevi degradējat un aprunājat partijas biedrus.
Juris Tumulkāns 2009-10-08, 21:06:49
Džerijam Šternam, pirmkārt, kam es aizskāru godu, otrkārt, ar kuriem tieši vārdiem, treškārt, kā saprast vārda "ķengāšanās" nozīmi, ceturtkārt, kas Jums ir devis tiesības apspriet manu atrašanos LSDSP rindās.
Juris Tumulkāns 2009-10-08, 20:53:27
IK - es izklāstīju savu viedokli, ja jūs to nesapratāt - tā ir jūsu godaprāta problēma. Un vēl, Jums ir interesants niks- IK, tobiš - individuālais komersants - lai Jums labi pelnās.
IK 2009-10-08, 14:41:31
Juri, tas ko jūs te rakstat ir muļķīgi. Uzreiz var manīt, ka jums prātā nevis darbs, bet tikai tukša muldēšana. Kongress nolēma. Partijai jāstrādā tālāk. PUNKTS! un nevajag moralizēt kā būtu, ja būtu...
Džerijs Šterns 2009-10-07, 23:16:57
Jurim Tumulkānam - sakiet, ko nozīmēja šis Jūsu izteiciens un vai esat gatavs atbildēt par goda aizskaršanu?
Latgalieši 2009-10-06, 11:30:46
Jurim.Beidziet ķengāties par partiju un Jāni Dineviču.Nebūsim savas partijas kaprači.41.kongresa delegāti nobalsoja par Jāni Dineviču un tā ir vairākuma griba. Kādi ir jūsu priekšlikumi partijas darba uzlabošanai?Kopā domāsim par partijas nākotni.
Juris Tumulkāns 2009-10-06, 09:52:55
Džerija kungs, es nezākājos, bet atklāti paudu viedokli - cik noprotu Jūs esat pie Dineviča par birku karinātāju, apsveicu, Bet, ja nopietni, tad atcerieties, pirmkārt, pirms pašvaldību vēlēšanām Rīgā LSDSP partiju popularitātes reitingā kā partijai bija 3,4%, bet J.Dinēvičam kā partijas vadītājam tikai kaut kādi 0,6% - secinājumus izdariet pats, otrkārt, sarunās ar Rīgas organizācijas partijas biedriem gandrīz visi atbalsta domu - Dinēvičs kā LSDSP vadītājs ir partijas kapracis, un vēl, es šobrīd runāju arī to partijas biedru vārdā, kuri apturējuši savu darbību partijā, kamēr par vadītāju būs Dinēvičs (un tādu ir daudz), treškārt, palasiet tautas komentārus TVnetā un Delfos par kongresu, simptomātiski, kopsaucējs komentāriem viens - tāda persona kā Dinēvičs nevar būt LSDSP vadītājs, ja kas, tie ir potenciālie partijas vēlētāji, kuriem rūp partijas nākotne un rezultāti Saeimas vēlēšanās. Tāpat es uzskatu, ka pirms kongresa vajadzēja notikt partijas reģionālajām konferencēm, kurās tiktu izvērtēti vietējie pašvaldību vēlēšanu rezultāti, partijas vadības darbs un tikai tad tiktu sasaukts kongress, ja pirms kongresa būtu notikusi Rīgas part. org. konference, kongresam būtu cita nozīme un rezultāti. Izskatās, Rīgas konferences sasaukšanai ir uzlikts tabū. Savā kongresa uzrunā Dinēvičs pie saviem nopelniem minēja Viļņā parakstīto sadraudzības līgumu starp Lietuvas un Igaunijas soc. dem. partijām, tāpat piesauca labās attiecības ar Vācijas soc. dem.u.t.t., tāpēc jutos visnotaļ dīvaini, ka vienīgie partijas viesi un apsveicēji kongresā izrādījās pol. apv. Solidaritāte, pie tam, bijušā LSDSP biedra personā. Kā ciena mūsu partiju Dinēviča personā tepat mājās ir zināms, tagad uzzinājām kā mūs ciena ārvalstu soc. dem. – nevienas apsveikuma telegrammas. Pēc visa notikušā partijā, pēc vēlēšanu rezultātiem jebkuras citas dem. partijas līderis atkāptos, it īpaši ja pārējā part. vadība to izdarīja, bet Dinēviča rīcība totāli grauj partijas biedru, vēlētāju ticību LSDSP kā demokrātiskai partijai.
Juris 2009-10-05, 22:37:18
Kongresā nobalsoja par sarunām ar iespējamiem sabiedrotajiem, nekonkretizējot nosacījumus. Sarunu nepieciešamība ir aksioma politikā, bet LSDSP nedrīkst atkāpties no saviem principiem. Pašlaik vienīgais reālais sabiedrotais ir "Solidaritāte", par ko liecina arī Artūra Zvejsalnieka līdzdalība kongresā. LSDSP nedrīkst iet uz vēlēšanām vienā sarakstā ar pašreizējām varas partijām. Runa varētu būt tikai par koalīciju pēc vēlēšanām. Tagad jāuzsver LSDSP galvenais princips - SOLIDARITĀTE, jāparāda tā praktiskā nozīme. Jāparāda LSDSP politisko principu un politikas veidošanas metožu būtiskā atšķirība no varas partijām. Vēlētāji pieņems un atbalstīs tikai reālas, sistēmiskas izmaiņas, kas skars politikas realizācijas pamatus, tādēļ LSDSP nedrīkst labprātīgi atdot iniciatīvu un iet uz nevajadzīgiem kompromisiem. Šis ir laiks, kad atjaunojas interese par politiku, šis ir mūsu, sociāldemokrātu laiks. Mums jārāda valstij, tautai izeja no grūtībām, jāpārliecina par vienotības, solidaritātes spēku.
Džerijs Šterns 2009-10-05, 19:47:33
Ex-biedram - lamājiet nevis citus, kas strādāja, bet pats sevi par slinkumu un nolaidību. Vēlēšanu laikā biju minēto mājaslapu redaktors - un varu teikt vienu, publicēta tika visa informācija, kura BIJA. Ja pats nejaudājāt izmantot šīs patiesi kolosālās iespējas publicēties, nevajag tagad projicēt savu slinkumu uz citiem. Kā jau te Krāslavas biedri minēja - viņi rakstīja daudz un tika brīvi publicēti, par to viņiem uzslava no manis un citiem.
Džerijs Šterns 2009-10-05, 19:44:28
Velti pārmetumi, jo tieši to jau es saku - pajautājiet biedram Tumulkānam, kāpēc viņš forumā pēc tam ķengājas par lēmumu, ko demokrātiskā balsošanā pieņēmusi izteikti lielākā daļa kongresa delegātu.
Latgalieši 2009-10-05, 16:06:40
Mūs neapmierina situācija,kad nav informācijas apmaiņas starp LSDSP organizācijām Latvijas novados,jo neko nezinām ko dara citi.Mūsu preses izdevumā"Sociāldemokrāts"un LSDSP mājas lapā ir maz informācijas par partijas organizāciju aktivitātēm novados.Vēlēšanu kampaņas laikā bija iespēja pblicētiies LSDSP mājas lapā.Mēs krāslavieši sagatavojām četrus rakstus,kurus arī publicēja.Citas partijas organizācijas šo iespēju izmantoja reti.
Latgalieši 2009-10-05, 15:03:48
Mūs neapmierina situācija,kad nav informācijas apmaiņas starp LSDSP organizācijām Latvijas novados,jo neko nezinām ko dara citi.Mūsu preses izdevumā"Sociāldemokrāts"un LSDSP mājas lapā ir maz informācijas par partijas organizāciju aktivitātēm novados.Vēlēšanu kampaņas laikā bija iespēja pblicētiies LSDSP mājas lapā.Mēs krāslavieši sagatavojām četrus rakstus,kurus arī publicēja.Citas partijas organizācijas šo iespēju izmantoja reti.
ex-biedrs 2009-10-05, 10:02:27
Partija zaudēja vēlēšanās, savas tuvredzības un iedomības dēļ! Jau no paša sākuma mērķis bija nevis uzvarēt vēlēšanās, bet 5% barjeras pārvarēšana lai Dinevičs, Īvāns un Dobelis tiktu. Uz to tika tendētas visas reklāmas kampaņas arī izslavētā mājas lapa galvenokārt reklamēja šos kungus un tikai īsi pirms vēlēšanām mājas lapā parādījās ka ir arī citi kandidāti. Attiecīgi rezultāts «Latvijas faktu» jaunākajās partiju reitingu tabulās LSDSP vairs netiek iekļauta. Šobrīd nav pārstāvēta ne Saeimā, ne Rīgas domē, bet Eigims nesen tika nomests no Daugavpils mēra amata. LSDSP ir jānosprauž mērķis UZVARĒT nākamajās Saeimas vēlēšanās. Un nevis pārvarēt 5 % barjeru, bet iegūt ne mazāk par 51% un tas nozīmē, ka jāraujas ar melnu muti visiem! Cerot ka partijas vadība mācīsies no savām kļūdām. Vēlu veiksi!
Nešpetni 2009-10-05, 09:40:01
Džerij, vai LSDSP vēl nav pieticis šķelšanās? Kāpēc pirmais, kas partijas biedram nāk prātā, ir otru biedru padzīt no partijas, ja viņam kautkas nepatīk. Paskaidro man par LSDSP vēsturi, tas laikam ir bijis jūsu credo visu šo laiku: "Ja kautkas nepatīk - ej un taisi savu partiju...", bet tagad - iesiet un meklēsiet ar ko apvienoties. Apvienoties, protams, apvienojieties - bet kāda no tā jēga, ja partija ir nespēj izprast uz "konsensus" bāzētu lēmumu pieņemšanu? Turpināsiet tik kašķēties, un mudināt viens otru iet prom, taisīt citu partiju... Šī domāšana ir jāmaina, Džerij.
Džerijs Šterns 2009-10-04, 21:15:20
Sakiet, kāpēc Jūs vispār esat tādas partijas biedrs, kuras nomācoši lielākās daļas biedru (nevis vadības, bet tieši partijas masas) viedoklis nav Jums pieņemams?
[1]

«Atpakaļ

Pievieno savu komentāru

Vārds:
Komentārs:
Kods: Kods:367
 
 Dienas komentārs   
Nerevidēsim gadsimtu vecās tradīcijas
Daugavietis
LSDSP kā Latvijas politiskai partijai ir jāatbalsta Latvijai svarīgas vērtības, Latvijas kultūru, jāveido patriotisms, jārunā par pieminekļiem kā Latvijas kultūras daļu. Simbolu analīze nav politiskas...


 Jaunākais komentārs forumā   
Ekonomiskā krīze
Denis Martin
DO YOU WANT A PERSONAL/BUSINESS/INVESTMENT LOAN? LOAN IS HERE FOR YOU We have provided over $1 Billion in business loans to over 15,000 business owners just like you. We use our own designated risk te...


Izsaki savu viedokli
 Galerija   
 
   
 
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Adrese: Rīga, Aldaru iela 8, LV-1050 Tālrunis 67356585