24 . Aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

 
 
Aktuāli
Galerija
Par mums
Lejuplāde
Ziedojumi
Kontakti
++Kalendārs++
    Mans epasts 

E-pasta adrese:

Parole:


Forums

Mamma Latvija
Man arī ir tādas domas , ka LSDSP nosaukums ir jāmaina . Pagājuši gandrīz 20 gadi , kopš esam atguvuši valstiskumu . Kas ir sociāldemokrāti . Sociāls ir sabiedrisks , bet demokrātija ir viedokļu daudzveidības sadarbība . Tātad Sabiedriskie demokrāti . ja kadam nepatīk sociāls skanējums . Tā ir partija , kura savas pamatnostādnēs izvirza Valsts , vai sabiedriskā fonda prioritātes politikā un ekonomikā , bet ! ... Bet nenoliedz privatā kapitāla sadarbību savos projektos un brīvās jomās . Tātad , kaut kas līdzīgs , ka Norvēgijā , Zviedrijā un varbūt arī Somijā . Parādiet konkrēti ar praktiskām lietu projekcijām , mērogā uz Latvijas Kartes viens pret vienu , kur ir šīs LSDSP darbības rezultāts . Ne jau žurnālu un partijas reklāmas bukletu krāšņos attēlus . Nav . Vēl vairāk . Ne tikai nav reālas darbības projekciju , bet nav pat pretim turešanās aktivitātes tām darbībām , kuras pašlaik notiek mūsu valstī . Runāt , kā protesta izteikumu varu arī es , bet partijai ir praktiski jādarbojas ar konkrētiem rīcības plāniem . Ekonomikā un arī politiskas situacijas stabilizacijai . Par Kalvīti es pat runāt negribu , jo tas ir pakārtots tam , ko jums rakstu ! Es varētu bijušam Tautas frontes līderim piekrist , ka mēs esam ļoti jocīga tauta . Es mazliet savādāk izsakos , kā bija dzirdēts oriģinālā tekstā . Kaut kas pataloģisks mums tomēr piemīt . Tāda verdziska pozīcijas ieņemšana . Kur aitas , tur būs cirpēji . Bet par to nosaukuma maiņu partijai ir tikai mana ideja , kā skumja ironija - Vienoti Latvijai , lozungam . Nosaukumu būtu vieglāk pievilkt klāt darbībām , kuras tiek patiesi īstenotas , neka darbības pievilkt klāt nosaukumam , jo tas jau ir Darbs .
Ansis 2010-09-27, 16:48:21
LSDSP piedalīsies LBAS rīkotajā protesta akcijā 29. Septembrī! Aicinu visus piedalīties arodbiedrību akcijā, jo tikai kopā ar arodbiedrībām sociāldemokrāti var kļūt arvien stoprāki!
Ha 2010-09-24, 06:28:20
Nevis nosaukums ir jāmaina, bet programma, ideju realizācija, iekšējā demokrātija un viss pārējais, kas partiju dara par partiju, neskatoties uz tās nosaukumu.
[1]

«Atpakaļ

Pievieno savu komentāru

Vārds:
Komentārs:
Kods: Kods:787
 
 Dienas komentārs   
Nerevidēsim gadsimtu vecās tradīcijas
Daugavietis
LSDSP kā Latvijas politiskai partijai ir jāatbalsta Latvijai svarīgas vērtības, Latvijas kultūru, jāveido patriotisms, jārunā par pieminekļiem kā Latvijas kultūras daļu. Simbolu analīze nav politiskas...


 Jaunākais komentārs forumā   
Ekonomiskā krīze
Kundze. Elena
Uzmanību plašai sabiedrībai, Vai jums ir nepieciešams kredīts? ja jā Mēs piedāvājam aizdevumu ar zemu procentu likmi 3%, un bez kredīta pārbaude, mēs piedāvājam individuālie aizņēmumi, parādu kons...


Izsaki savu viedokli
 Galerija   
 
   
 
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Adrese: Rīga, Aldaru iela 8, LV-1050 Tālrunis 67356585