27 . Aprīlis
Tāle, Raimonda
, Raina. Klementīne

 
 
Aktuāli
Galerija
Par mums
Lejuplāde
Ziedojumi
Kontakti
++Kalendārs++
    Mans epasts 

E-pasta adrese:

Parole:


Forums

par invalīdu tiesībām
Malda, atbalstu Tavu domu. Tikai mani mulsina viena lieta. Invalīdi un invaliditāte ir atšķirīgas lietas. Paskaties kā krīzes laikā pieaug invalīdu skaits! Un ne būt daži ir kaut kur cietuši. Citi paši sevi ''pabendē'', lai tikai dabūtu invaliditāti. Es personīgi dažus pazīstu, kuri sadzeras nezin ko ,tā ka dakters nevar pat īsti diagnozi uzstādīt, bet analīzes ir briesmīgas. Brīnums kā vēl dzīvs. Kā dabū invaliditāti, tā analīzes trīs gadus labas, utt. Ko ar tādiem darīt?
Ipašais 2012-05-12, 19:06:04
Kaut kādi mankurti svešvalodā raksta komentārus ne par invalīdu problēmām.
Jānim. 2012-03-08, 11:49:36
Maldai ir taisnība,šis raksts ir par invalīdu tiesībām.Nekorekti ir šīs diskusijas ietvaros prasīt jaunatnes domas par A.Repšes atgriešanos politikā.Ja gribīet uzsākt jaunu diskusiju par šo tēmu,tad dariet to,tikai ne šīs tēmas ietvaros.Lai Jums veicas.
Jānis 2012-03-07, 16:49:31
Dārgā Malda, izlasi manu komentāru par Repšes kungu, tur tieši ir runa par invalīdiem. Kurš cits tad rūpēsies ja nekāds no savējiem. Un kur citur man rakstīt, Zatlera kunga mājas lapā?
Malda 2012-03-07, 10:20:02
Jāni,kāpēc par A.Repšes atgriešanos politikā ir jādiskutē raksta"Par invalīdu tiesībām"komentāros?Jūs savu komentāru varējāt ievietot citur.
Jānis 2012-03-05, 17:10:39
Kādas ir jaunās paaudzes domas, vai Repšem ir jāatgriežas politikā? Varbūt viņam vērts piedāvāt mūsu partijas biedra karti? Viņš kā savējais varētu pārstāvēt gan invalīdus, gan ekonomistus!
Beigtajam 2012-02-14, 09:50:38
Nelien iekšā ar saviem komentāriem un atceries,ka tēma ir invalīdiem,kuri ir dzīvi un cīnās par savu vietu sabiedrībā.Tu pats drīz mirsi.LSDSP bija ir un būs bez tādiem nāves ķērcējiem.
beigts 2012-02-13, 18:18:15
mirusi partija
Vladislavs Grundāns 2012-01-26, 11:24:26
Esmu cilvēks ar īpašām vajadzībām,kam ir ļoti nopietni veselības traucējumi.Grūti bija pierast pie domas,ka esmu darba nespējīgs.Lai uzlabotu savu veselību un fizisko stāvokli,es no 1993.gada aktīvi nodarbojos ar sportu un piedalos sacensībās paralimpiskās programmas ietvaros.No 1999.g.esmu invalīdu sporta un rehabilitacijas kluba biedrs.Man ir 53 gadi.Piedaloties sacensībās Latvijā,es saņēmu 23 zelta,15-sudraba un 17-bronzas medaļas.2006.g.guvu smagu traumu.Tāpēc no dažiem sportaveidiem bija jātsakās.Pašlaik es meklēju un iesaistu sportā jauniešus ar īpašām vajadzībām,,lai viņi apzinātos,ka ir pilnvērtīgi sabiedrības locekļi.
A 2012-01-25, 14:13:48
Diemžēl ir atsevišķa kategorija, kuri iespējams, pie tām kategorijām tiek, kaut kā vieglāk. Vismaz tāds iespaids ir radies. Bet tie kam patiešām ir invaliditāte tiek izvazāti pa viesiem mūsu birokrātijas kalniem. Spilgts piemērs „biezās mašīnas” kuru logos rēgojas invalīdu caurlaide, bet šoferis/šofere netuvu pēc tāda neizskatās, ja nu vienīgi uz galvu. Protams noteikti ir izņēmumi. Kaut kas sistēmā nav kārtībā, bet kā to izlabot?
Roberts 2012-01-17, 19:18:17
Marta-ar invaliditātes iegūšanu nemaz tik vienkārši.nav. Pirmkārt, nepieciešami vairāku neatkarīgu speciālistu slēdzieni un analīzes. To visu neviltosi.2)kad ej uz komisiju tur būs preti profesionāli, praktizējoši ārsti-speciālisti, ko nepiemānīsi. Bet par invaliditātes pārskatīšanu- domāju,ka lielākā daļa būtu priecīgi, ja viņiem to noņemtu- jo viņi pēkšņi ir vesali. Bet cerības ir nepamatotas, jo tad ir jāarstējas. Bet lai ārstētots,vajag naudu un lai tiktu pie ārstēšanās vai rehabilitācijas jāstāv garās rindās.Vai arī gadu stāvrindā uz operāciju, bet rindu nesagaida, jo mirst no komplikācijām Te ari atbilde uz "jāpilds rehabilitācijas programma"- iedod līdzekļus un visi ar prieku pildīs
malda 2012-01-05, 16:58:53
P.S.LSDSP sporta spēlēs invalīdu rehabilitācijas un sporta kluba"Krāslava" sportisti LSDSP biedri un atbalstītāji vienīgie,pārstāvot Latgali, piedalījās trīs sporta veidos,no tiem šaušanā ieguva visas godalgotās vietas un pirmo vietu komandu vērtējumā,zvejošanā pirmo vietu komandu vērtējumā un individuāli 1.vietu Anatolijs Lebedoks,kurš bija arī pirmais šaušanas sacensībās.
malda 2012-01-05, 16:58:20
Tev,Margarita ir taisnība.Tik tiešām krīzes laikā invalīdu skaits aug kā sēnes mežā.Manuprāt kritēriji invaliditātes piešķiršanai ir pārāk vienkārši.Man liekas,ka pastāv iespēja viltot dokumentus,pacienta veselības stāvokli apzināti pasliktināt,iespējama arī korupcija.Kā var otrās grupas invalīds no rīta līdz vakaram savā zemnieku saimniecībā strādāt smagu fizisku darbu un kam to vajadzētu kontrolēt.No konvencijas satura redzams ka katram cilvēkam ar invaliditati ir jāpilda rehabilitācijas programma,ko nosaka ārsts.Lai atrisinātu Tevis pieminēto problēmu Latvijas likumdošana ir jāsaskaņo ar augšminēto konvenciju,kur ir jānosaka invalīda pienākumus pildīt rehabilitācijas programmu,ko nosaka ārsts,ja šo programmu nepilda vai ar savu darbību vai bezdarbību pasliktina savu veselības stāvokli,piemēram,alkohola un citu apreibinošu vielu lietošana u.t.t.,viņam pirms termiņa ir jāatņem invaliditāte. Jāpaskatās likumdošanā par invaliditates piešķiršanu,vai tur ir paredzēta invaliditātes pirmstermiņa pārskatīšana,ja ir pamats domāt,ka pacients ir vesels.
[1]

«Atpakaļ

Pievieno savu komentāru

Vārds:
Komentārs:
Kods: Kods:895
 
 Dienas komentārs   
Nerevidēsim gadsimtu vecās tradīcijas
Daugavietis
LSDSP kā Latvijas politiskai partijai ir jāatbalsta Latvijai svarīgas vērtības, Latvijas kultūru, jāveido patriotisms, jārunā par pieminekļiem kā Latvijas kultūras daļu. Simbolu analīze nav politiskas...


 Jaunākais komentārs forumā   
Ekonomiskā krīze
Denis Martin
DO YOU WANT A PERSONAL/BUSINESS/INVESTMENT LOAN? LOAN IS HERE FOR YOU We have provided over $1 Billion in business loans to over 15,000 business owners just like you. We use our own designated risk te...


Izsaki savu viedokli
 Galerija   
 
   
 
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Adrese: Rīga, Aldaru iela 8, LV-1050 Tālrunis 67356585