24 . Aprīlis
Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

 
 
Aktuāli
Galerija
Par mums
Lejuplāde
Ziedojumi
Kontakti
++Kalendārs++
    Mans epasts 

E-pasta adrese:

Parole:


Forums

Par atbalstu LSDSP.,Janka ,2012-11-28, (0)
Bez LSDSP Latvija nekad nevarēs sasniegt Skandināvijas valstu līmeni, jo labējās partijas nav spējīgas parūpēties par vienkāršo nodokļu maksātāju, tikai censties vēl vairāk no viņa paņemt. Viņu programmas arī ir viltīgi sastādītas tā, lai būtu taisnīgas pret visiem iedzīvotājiem, tomēr dabā tās tiek realizētas pavisam citādi. Valsts ir izgājusi no krīzes, sākas ekonomikas uzlabošanās, tikai ne vienkāršajiem darba cilvēkiem, bet ierēdņiem un citiem pie "siles" esošajiem. Bet mūsu brašā LSDSP arī tagad ir klusāka par ūdeni, it kā tādas šeit nemaz nebūtu. Bet pie varas esošie pavisam nekaunīgi jau atkal ceļ algas bagātajam slānim, veido tiem jaunas barotnes uz mūsu nodokļu rēķina.

Par atbalstu.,Janka ,2012-11-28, (0)
Es nekādi nevaru saprast kāpēc Jums Latvija ir tik mazs atbalsts, īpaši no tā iedzīvotāju slāņa, kurus Jūs pārstāvat un kuru vārdā runājat? Vai tiešām darba cilvēki ir akli un kurli? Varbūt viņiem ir labi tā kā ir pašlaik, kad valdošie spēki jau atkal ceļ savas algas, veido jaunas padomes un valdes, strauji palielina savu "sili", bet nodokļi tiek saglabāti krīzes laiku līmenī, tāpat strādājošo algas. Tiek veikli manipulēts ar nodokļiem tā, lai no to izmaiņām viss labums tiktu pie "siles" esošajiem, bet maznodrošinātie tādi arī paliktu. Es domāju ka LSDSP lielākā problēma ir tā, ka to pārstāv no vienkāršās tautas tālu stāvoši cilvēki.

Valdes locekļu rotācijas likums,Maris ,2012-06-20, (0)
Vairākus mēnešus atpakaļ izskanēja publiska informācija TV ar piemēriem par Rīgas lielo pašvaldības uzņēmumu valdes locekļu rotāciju pēc noteiktā laika/termiņa pavadīšanas amatā. Tālāk viss pēkšņi noklusa,kas rada zināmas aizdomas. Varbūt šī ir tā reize,kad ar KNAB palīdzību to visu vajadzētu sakārtot balstoties uz pretkorupcijas noteikumu ievērošanu.

Sasaucas,Jānis ,2012-04-13, (0)
Priekšlikums: Šeit forumā katrs uzrakstam savu vārdu uzvārdu un pāris teikumus par to kāpēc mūsu partija ir pati labākā. Savādāk tiešām no malas izskatās, ka mūsu partija ir palikuši tikai daži valdes locekļi un ģ.sek. Cerams, ka esam vairāk un varam pārējiem parādīt, ka esam vienoti.

Brālība un izglītība,Juris ,2012-02-01, (0)
Triptihu brīvība, brālība, vienlīdzība sociāldemokrāti transformē pamatprincipos brīvība, solidaritāte, taisnīgums. Sociāldemokrātiem svarīgākā ir solidaritāte, tas ir, rūpes par tiem, kam ir grūti, kam vajag palīdzību. Solidaritāte nodrošina taisnīgumu, stabilitāti, mieru, dod pamatu brīvībai. Brīvība ir apzināta izvēle, bet ne patvaļa vai visatļautība, līdz kurai brīvību noved liberāļi. Apzinātu izvēli nodrošina zināšanas. Zināšanas dod arī iespēju katram pašizteikties, īstenot savas spējas, piešķir virzību, jēgu dzīvei. Sociāldemokrātiem jāpanāk, lai solidaritāte, savstarpējā palīdzība dotu visiem pieeju zināšanām, izglītībai, īstenotu taisnīgumu. Zināšanas ir sabiedrības lielākā bagātība

par invalīdu tiesībām,margarita ,2012-01-05, (12)
Malda, atbalstu Tavu domu. Tikai mani mulsina viena lieta. Invalīdi un invaliditāte ir atšķirīgas lietas. Paskaties kā krīzes laikā pieaug invalīdu skaits! Un ne būt daži ir kaut kur cietuši. Citi paši sevi ''pabendē'', lai tikai dabūtu invaliditāti. Es personīgi dažus pazīstu, kuri sadzeras nezin ko ,tā ka dakters nevar pat īsti diagnozi uzstādīt, bet analīzes ir briesmīgas. Brīnums kā vēl dzīvs. Kā dabū invaliditāti, tā analīzes trīs gadus labas, utt. Ko ar tādiem darīt?

Augstākā izglītība,Juris Dzelme ,2011-08-28, (0)
Augstākā izglītība Latvijā joprojām ir pasaules līmenī un tāda arī paliks, pateicoties Latvijas zinātnieku un visu iedzīvotāju ieinteresētībai un atbalstam, neizsīkstošajam entuziasmam. Tomēr pats no sevis nekas nenotiek. Mēs varētu daudz vairāk, ja augstākā izglītība saņemtu lielāku atbalstu. Raiņa partija, LSDSP ir gatava turpināt Raiņa kā izglītības ministra iesākto. Bieži pietiek vienkārši ar lielāku uzticību mūsu zinātniekiem, mūsu augstskolām, lai daudzas lietas uzlabotu. Līmenis nav slikts arī tagad. Neskatoties uz visām grūtībām, mūsu studenti ārzemēs ar visu tiek galā, izmantojot Latvijā uzkrātās zināšanas. Ārzemnieki arvien vairāk brauc studēt uz Latviju un paliek apmierināti. Mēs esam Eiropā, kā tās sastāvdaļa, daudzas problēmas nav tikai mūsu, arī augstākajā izglītībā. Risināsim Raiņa garā mūsu izglītības problēmas, sociāldemokrātiski, kopā ar Eiropas sociāldemokrātiem. Kopā mums izdosies.

muzeju nakts,Simona ,2011-05-16, (5)
Liels paldies visiem, kuri bija atsaucīgi un piedalījās Muzeju nakts pasākumos atbalstot Ed.Smiļģa un J.Akuratera muzejus un palīdzot gan uzraudzīt ekspozīcijas, gan tīri organizatoriskos darbos, jo apmeklētāju bija patiešām daudz, kā atzina Ed.Smiļģa muzeja darbinieki - krietni vairāk nekā Muzeju naktī pagājušajā gadā. Pateicība tiem, kuri dāvināja ziedus - pelargonijas un balzamīnes J.Akuratera muzejam. Ja vēl kādam ir vēlēšanās un iespēja ziedot pieminētās puķes J.Akuratera muzeja apzaļumošanai, tad lapni gaidīti un lūgti zvanīt uz muzeju tālr.:7619934 vai personīgi muzeja direktorei Rutai Cimdiņai tālr.:29451112 LIELS,LIELS PALDIES VISIEM! Simona

elektrības tarifi,Margarita ,2011-02-20, (0)
Ja mēs attiecinām mūsu elektroenerģijas tarifus pret mūsu vidējo gada algu ES un šo attiecību citās valstīs , tad mēs par elektrību maksājam dārgāk, nevis lētāk , kā to rāda ''pliki'' skaitļi. Piemēram, mūsu vidējā darba alga EU nepārsniedz 10000, kur ES tā ir pāri 30000, tad izdalot šos vidējos tarifus 13,50 pret vienu un otru summu, ir pavisam cits rezultāts. Mēs par elektrību maksājam 4x dārgāk!

bērni gaida apavus,atbalstu ,2011-02-09, (8)
Ļoti laba akcija. Atbalstīsim dāsni!

Kā palīdzēt jaunajam RO priekšsēdētājam I.Gromulim,Modris Skujiņš ,2010-12-20, (3)
Apsveicu Ilmāru Gromulu ar ievēlēšanu! Ļoti aktuāli pašlaik Rīgā un Latvijā ir sevi pieteikusi ziema, un kā vēl pieteikusi. Sniegs necerētos daudzumos pārvērtis ielas par "amerikāņu kalniņiem" ar visiem iespējamajiem specefektiem. Un viena lieta mani dara "domīgu". Mīlu hokeju, esmu "Rīgas Dinamo" aktīvs fans. Ar dēla mašīnu braucam uz Arēnu Rīga. Nu pirmkārt piekļūšanas ielas un ietves lielākoties nav tīrītas laikam īsteniem faniem jāprot nostāvēt kājās uz ledus un sniega kalniņiem. Un šajā sastrēgumā jūs neredzēsit kādu policistu regulējam satiksmi norādot vēlamo pieturvietu. Bet ar kādu centību tiek rakstītas un atstātas sodu kvītis. Tas laikam par "pārlieku patriotismu". Uz manu jautājum

Ekonomiskā krīze,Aldis Ozols ,2010-08-07, (222)
Ekonomiskās krīzes ir labējās ekonomiskās politikas darbības auglis. Ekstrēmi labēja ekonomika zaudē stabilitāti, ja parādās jauni tirgi. Kapitāls un ražošana maksimāli iespējamā ātrumā pārvietojas uz šiem tirgiem. Kapitāla mātes zemes paliek bez līdzekļiem un ražošanas, tur rodas milzu bezdarbs, notiek izglītības un tautas degradācija. Kredītus paņēmušie nespēj tos atmaksāt, rodas banku krīze. Krīžu novēršanai vai izejai no krīzes ir viens līdzeklis - efektīva valsts iejaukšanās banku un uzņēmumu vadīšanā. Galvenais šīs iejaukšanās mērķis ir kapitāla un ražošanas aizplūšanas novēršana. Priekš tam var būt vajadzīga arī uzņēmumu nacionalizācija, sevišķi banku un lielo tirdzniecības uzņēmumu nacionalizācija. Patreiz ekonomiskā krīze ir tikai sākuma fāzē. Tā pamazām pārņem Eirosavienību. Nekas neliecina, ka krīze ir apstājusies. Pēc dažiem gadiem būs sasniegta tā krīzes fāze, kad visiem būs skaidrs - krīze patiešām ir. Pie tam šī krīze būs neredzēti dziļa, ražošana Rietumeiropā apstāsies gandrīz pilnīgi. Vislabāk būtu, ja sociāldemokrāti būtu gatavi sagaidīt šo krīzi ar skaidru izpratni, kas notiek. Iziešana no krīzes, visdrīzāk, būs sociāldemokrātu uzdevums.

nevēlējumi vēlētājam,K.Rancāns ,2010-07-30, (4)
DAŽI PADOMI, KĀ RĪKOTIES, LAI VĒLĒŠANĀS NEAPJUKTU (1) Tev ir jāizpilda savs pilsoņa pienākums un OBLIGĀTI jāiet uz vēlēšanām, lai Tu, mēs visi kopā varētu ar savu balsi ietekmēt procesus valstī, izmantot demokrātisku vēlēšanu iespējas; Tu nedomāsi ar savu galvu un par politiku, politika domās par tevi kā Tevi ievilināt, lai tu nobalsotu pret paša gribu, par partiju, kuru Tu negribēji redzēt Saeimā. (2) Tie, kas mums iegalvojuši, ka nav par ko balsot, negodīgi MELO, jo ar to zemtekstā pasaka, ka valstī pie varas esošie bez noilguma ir vienīgie gudrie un spējīgie, bet pārējā tauta, 1,3 miljons vēlētāju ir „aitu bars”, kalpi; (3) Savu deputātu kandidātu sastāvu TEV taču piedāvā vairākas partijas vai apvienības (no 1-19 vai vairākas), kurās deputātu kandidāti ir izraudzīti labākie no labākajiem, vienmēr IR PAR KO BALSOT; (4) Iegaumē, ka vispirms jāizvēlas PARTIJA vai vēlētāju apvienība, par kuru balsot, jo balsošana notiek par partijām, tādēļ NEMEKLĒ pazīstamus gudros, skaistos un citus „labos” cilvēkus, kamēr neesi noteicis savu izvēli, par kuru partiju balsot (5) Zini, ka atsevišķi deputāti taču nevar pieņemt nekādus lēmumus, bet LEMJ PARTIJA VAI VAIRĀKAS PARTIJAS KOPĀ, nereti balsojot pēc „ĪKŠĶA” komandas, tādēļ ir svarīgi izvēlēties partiju, par kuru balsot, nevis meklēt atsevišķus deputāta kandidātus, „vadoņus“; (6) Ierodoties SAVA IECIRKŅA vēlēšanu komisijā un uzrādot savu pilsoņa pasi, Tu saņemsi vēlēšanu biļetenu paketi Saeimas vēlēšanām, kurā būs visu partiju deputātu kandidātu saraksti; (7) Tu iepriekš vari nezināt, kuras partijas vai vēlēšanu (partiju) apvienības ir iesniegušas savus sarakstus, kurus tev izsniegs vēlēšanu komisija; (8) Ievēro, ka var būt 1, 2, 3...10…17 vai pat vairāki partiju vai vēlēšanu apvienību deputātu kandidātu saraksti; (9) Neapjūc, izraugies pareizu rīcības taktiku: - Vispirms Tu pārskati, kuru partiju vai apvienību saraksti Tev ir izsniegti; Atrodi tikai vienu SAVU PARTIJU vai partiju apvienību, kura Tevi visvairāk apmierina; - Nevari izvēlēties, kura partija Tev būtu labākā, tad, manuprāt, jārīkojas pēc demokrātijas principa – partijas, kuru deputāti ilgus gadus ir aizsēdējušies, IR JĀMAINA, tādēļ JĀATLIEK malā TO PARTIJU LISTES, kuras ilglaicīgi bija pie varas un noveda valsti postā un nabadzībā vai kuras Tevi neapmierina un jāizraugās VIENAS PARTIJAS vēlēšanu liste. (10) KAD ATLASĪJI VIENAS PARTIJAS DEPUTĀTU KANDIDĀTU LISTI, TIKAI TAD TU VARI SKATĪTIES UN PĒTĪT ŠO SARAKSTU UN, JA VĒLIES, VARI TAJĀ IZDARĪT VĒLĒŠANU LIKUMĀ ATĻAUTĀS KOREKCIJAS, proti:- Tu vari ielikt „plusu” kādām deputāta kandidātam vai vairākiem, jo (+) sarakstā šos cilvēkus pavirzīs par vienu „uz augšu”;- Ja gribi, lai „Tavi cilvēki”, Tavā vēlēšanu biļetenā, kuru Tu metīsi urnā, nonāktu pirmajā numurā (pirmajos), Tu vari izsvītrot vienu vai pat visus deputātu kandidātus, kuri sarakstā ielikti pirms „Taviem cilvēkiem”, kuriem ieliki „plusu” (+). (12) Iegaumē, ka bīstami un kļūdaini ir piemērot iepriekš minētās manipulācijas ar „plusu” likšanu vai „svītrošanu” Tev svešas, nevēlamas partijas listē, it kā mēģinot nobalsot PRET kādu atsevišķu kandidātu, jo kuras partijas listi iemeti urnā, par to partiju Tu būsi nobalsojis. Šim nolūkam partiju listēs atsevišķos gadījumos ieraksta pat sabiedrībā nosodītus cilvēkus, lai vēlētājus ievilinātu viņus svītrot laukā. Katrs šāds naivs balsojums PRET „slikto” cilvēku dod balsi šī sliktā cilvēka partijai, bet demokrātijai un tautai - „lāča pakalpojumu”. Ar šādu „protesta“ balsojumu – lai balsojot izsvītrotu kādu „slikto“ Tev svešas, nevēlamas partijas listē, Tu būsi piemānījis sevi un Latviju, savu tautu un nākamā dienā, ieraugot ievēlētās partijas un deputātus, teiksi, ka atkal ievēlēti vieni un tie paši nevēlamie cilvēki vai partijas. Likums nosaka iespēju deputātu kandidātu svītrošanai, bet diemžēl, likums VILTĪGI neparedz nosacījumus, ka šis kandidāts vai pat viņa (viņu) partija, ja pret to balsojuši – izsvītrojuši , piemēram, 5 % vēlētāju, šis deputāta kandidāts vai partija (apvienība) var tikt izslēgta no vēlētāju deputātu vietu iegūšanas.

Valsts svētki,Andris ,2010-01-13, (0)
Barikāžu cīnītājiem 200,-ls, bet 9.maija svētkiem 20000,- ls droši vien būs. Latvijas tautā vienmēr bijis nodevības gars, salīdzinājumā ar Lietuvu vai Igauniju vai citām tautām. Visiem Latvijas sociāldemokrātiem, jāatmet kašķi, un obligāti jāapvienojas latviešu un kopējās Latvijas interesēs. Tad svinēsim tikai mūsu valsts svētkus!

"Meteorīts",Ilmārs Gromuls ,2009-10-28, (4)
Kā Jūs vērtējat Tele2 reklāmas mēģinājumu? Manuprāt, Tele2 būtu jāsoda atbilsotši LV likumeiem par nepamatotu operatīvo dienestu izsaukšanu un izmantošanu, bet ne vairāk. Lauzt līgumu ar Tele2 par šo akciju būtu nelietderīgi. Nav skaidrs cik Valstij būs jāmaksā soda naudā, lai vienpusēji atkāptos no līguma. No otras puses, kā tas izskatās pasaulē? Piemēram viens komentārs likās īpaši interesants: Starptautiskajos medijos šai "perfomancei" tiek piedēvēts interesants konteksts: zviedru uzņēmums izlaidē latviešus, lai novērstu viņu domas par valsts slikto situāciju pie kā lielā mērā vainojamas zviedru bankas.

Meteorīts,Ilmārs Gromuls ,2009-10-27, (0)
Ažiotāža ap "meteorīta" nokrišanu un TELE2 saņemto pretreakciju no Valsts institūcijām. Vai tiešām TELE2 ir to pelnijis? No vienas puses, jā - piemērotā soda nauda par nepamatotu dienestu izsaukšanu ir pamatota. Bet vai citas sankcijas ir adekvātas? Es domāju, ka nē! Kā Jūs domājat?

Par komitejām,Andris no Kurzemes ,2009-10-09, (14)
Brīvi sveiki! Aicinu uzsākt diskusiju par partijas KOMITEJĀM! Ja manā rīcībā ir pareiza informāciju, tad komiteju vadītāji tiks iecelti pirmajā Valdes sēdē, kas notiks 13.oktobrī, šo datumu atradu partijas mājaslapas kalendārā. J.Dinevičs solīja, ka komitejas beidzot sāks strādāt un gatavot kvalitatīvus, šodienas situācijai nepieciešamos priekšlikumus. Ikdienā partijas biedri nevar pulcēties plecu pie pleca partijas štābā, jo liela daļa biedru nav galvaspilsētas mītnieki, bet internets gan ir pieejams daudziem. Tāpēc ceru, ka gan jaunieceltie komiteju vadītāji, gan partijas vadība, gan biedri aktīvi dalīsies pārdomās un darba rezultātos. Tāpēc jau ar' ir šis forums, lai mēs būtu kopīgi mūsu darbā. p.s. ļoti labs raksts Atim Lejiņam

ko darīsim?,margarita ,2009-10-07, (14)
Esam pārvēlējuši vadību. Un kā vairākums balsojis, tā jāstrādā. Patīk vai nepatīk, bet ar vairākumu jārēķinās. Tiem , kuriem grūti samierināties ar rezultātu , partijas idejas vārdā vajadzētu nomierināties un plānot , kā strādāt tālāk. Valsts neatkarība ir zaudēta, tādēļ kašķēties ir stingri aizliegts. Saskaņā ar mūsu programmu un visu resursu iespējām, jāstrādā pie konkrētiem plāniem, sākot no nulles. Jebkurš plāns jāizanalīzē un jāizmodelē, kā tas strādās un kādas būs sekas. Atrotiet, biedri, rokas!

Par vēlēšanām,Inta ,2009-10-04, (0)
Apsveicu kongresā jaunievēlētos aktīvos partijas biedrus! Novēlu piesaistīt jaunus atbalstītājus no tautas, lai panāktu reālas izmaiņas partijas darbībā! Veiksmi kopīgā darbā!!!

Mamma Latvija ,Headman ,2009-10-04, (2)
Man arī ir tādas domas , ka LSDSP nosaukums ir jāmaina . Pagājuši gandrīz 20 gadi , kopš esam atguvuši valstiskumu . Kas ir sociāldemokrāti . Sociāls ir sabiedrisks , bet demokrātija ir viedokļu daudzveidības sadarbība . Tātad Sabiedriskie demokrāti . ja kadam nepatīk sociāls skanējums . Tā ir partija , kura savas pamatnostādnēs izvirza Valsts , vai sabiedriskā fonda prioritātes politikā un ekonomikā , bet ! ... Bet nenoliedz privatā kapitāla sadarbību savos projektos un brīvās jomās . Tātad , kaut kas līdzīgs , ka Norvēgijā , Zviedrijā un varbūt arī Somijā . Parādiet konkrēti ar praktiskām lietu projekcijām , mērogā uz Latvijas Kartes viens pret vienu , kur ir šīs LSDSP darbības rezultāts . Ne jau žurnālu un partijas reklāmas bukletu krāšņos attēlus . Nav . Vēl vairāk . Ne tikai nav reālas darbības projekciju , bet nav pat pretim turešanās aktivitātes tām darbībām , kuras pašlaik notiek mūsu valstī . Runāt , kā protesta izteikumu varu arī es , bet partijai ir praktiski jādarbojas ar konkrētiem rīcības plāniem . Ekonomikā un arī politiskas situacijas stabilizacijai . Par Kalvīti es pat runāt negribu , jo tas ir pakārtots tam , ko jums rakstu ! Es varētu bijušam Tautas frontes līderim piekrist , ka mēs esam ļoti jocīga tauta . Es mazliet savādāk izsakos , kā bija dzirdēts oriģinālā tekstā . Kaut kas pataloģisks mums tomēr piemīt . Tāda verdziska pozīcijas ieņemšana . Kur aitas , tur būs cirpēji . Bet par to nosaukuma maiņu partijai ir tikai mana ideja , kā skumja ironija - Vienoti Latvijai , lozungam . Nosaukumu būtu vieglāk pievilkt klāt darbībām , kuras tiek patiesi īstenotas , neka darbības pievilkt klāt nosaukumam , jo tas jau ir Darbs .

LSDSP 41.kongress,Juris Tumulkāns ,2009-10-04, (15)
Kongresa norise un J.Dinēviča atkārtota ievēlēšana par LSDSP vadītāju apliecina partijas biedru lielākās daļas nespēju domāt analītiski un kritiski, par nožēlu, tam sekos totāla un atkārtota partijas izgāšanās, nu, jau saeimas vēlēšanās, jo runājot ar potenciālajiem vēlētājiem pirms pašvaldību vēlēšanām lielākās iebildes mūsu atbalstam bija ne jau pret partiju kā tādu , bet tieši pret J.Dinēviču kā partijas vadītāju, jo tauta viņu neuztvēra kā sociāldemokrātu, kā vīru, kuram var uzticēties . Normāli cilvēki no kļūdām mācās un izdara secinājumus - zaudējums pašvaldības vēlēšanās motivēja A.Vilku, D.Īvānu un A.Dobeli kongresā noņemt savas kanditatūras uz vēlētiem partijas amatiem. J.Dinēvičam kā partijas vadītājam un cilvēkam, kuram patiesi rūp partijas nākotne, vajadzēja rīkoties līdzīgi, tas būtu gudri un vīrišķīgi... Es zinu , ka LSDSP ar savu politisko un sociālekonomisko orientāciju ir tieši tā partija, kurai tieši tagad vajadzētu ļoti aktīvi darboties, lai reāli paiīdzētu Latvijas iedzīvotājiem. Bet tā vietā, partijas vārdā J.Dinēvičs kārtējo reizi piečakarēs gan tautu, gan partijas biedrus.Kad beidzot sociāldemokrāti sāks domāt un pieņet pārdomātus lēmumus!

Progresīvais ienākuma nodoklis,Modris Skujiņš ,2009-06-11, (15)
Solidarizējos ar Ansi Dobeli, ka sen vajadzēja ieviest progresīvo ienākuma nodokli. Domāju, ka valdošie paši uzklausot kreiso ārpus parlamenta opozīciju nekad nebūtu to darījuši. Šeit nostrādā sindroms: "Eiropa mūs nesapratīs", vēl jo vairāk ja jāiet lūgties naudiņa, lai kaut kā savilktu galus kopā. Vakar "Domburšovā vai Kas notiek Latvijā" finanšu ministrs jau atskaņoja, ka ir vairāki varianti sagatqavoti un zemākā likme ir piedāvāta 300 ls. Es domāju, ka būs jāgatavojas piketam pie Saeimas mājas, kad šie grozījumi taps pieņemti. Mūsu "biezie" nekautrējas plēst no "reņģēdājiem" cik vien var. Vēl cīņa nav galā!

darba svetki ,Rolands ,2009-04-30, (6)
Gribetos gan zināt kas tie par darba svētkiem.Lielaikai daļai Latvijā darba nav

par vēlēšanām,komisars ,2009-04-29, (26)
A kur ir partijas kandidātu saraksti, bildes un programmas?

Aktuali,Girts ,2009-04-28, (4)
Partijai daudz aktivak jareklame 1.maija pasakums Esplanade,un vispar,jabut aktivakai,lai pieverstu veletaju interesi.Lai iegutu atbalstu,jadarbojas loti energiski un aktivi jareklame sevi,jariko daudz pasakumu. Daudzas partijas vispar nepievers veribu,ka samazina medicinai,izglitibai,domajot,ka tauta aimirsis klusesanu,ka tas samazinajums ir tikai algas.Ta tas nav.

ticēt,Rita ,2009-04-28, (2)
galvenais ir jātic pašiem un jālīdz ticēt citem cilvēkiem par to, ka viss izdosies. nav jānolaiž rokas. jāatbalsta vienam otru gan priekos, gan bēdās.

velesanas,Aivars ,2009-04-23, (11)
Viss izdosies

Par mazlitrāžas auto stāvvietām,Uldis ,2009-03-06, (8)
Ko darīt tiem, kuru ģimenes lielums un maciņa biezums neļauj lietot automašīnas īsākas par 4 metriem ar motora tilpumu zem 2 litriem un vecākas par 15 gadiem? Ir jau patīkami iegādāties automašīnu sev, sievai, vecākajai meitai - visas jaunas un maziņas, bet ja tam nav naudas tad ko - vispār nebraukt?

Izglītība,Juris ,2009-03-06, (8)
Piekrītu LSDSP prikšlikumam; "Valstij finansiāli jāatbalsta ... fizika, inženierzinātnes, informācijas tehnoloģiju nozare." Tomērvismaz tikpat svarīgi izglītības uzdevumi ir demokrātiskas sabiedrības veidošana, personības attīstība, katra spēju maksimāla īstenošana, zinātnes sasniegumu skaidrošana un pasaules uzskata veidošana. Par nožēlošanu, tiek pieprasīti arvien jauni pētījumi par darba tirgu un izglītību, pat nepainteresējoties par iepriekšējo rezultātiem.

Zaļais iepirkums,Bunga ,2009-03-05, (5)
Vai zaļais iepirkums neveicinās protekcionismu, kas mūs var iedzīt vēl dziļākā krīzē??? Kopumā ideja izklausās laba, bet kādas sekas tā atstās?

[1] 2

Jauna tēma

Vārds:
E-pasts:
Tēmas nosaukums:
Tēmas apraksts:
Kods: Kods:747
 
 Dienas komentārs   
Nerevidēsim gadsimtu vecās tradīcijas
Daugavietis
LSDSP kā Latvijas politiskai partijai ir jāatbalsta Latvijai svarīgas vērtības, Latvijas kultūru, jāveido patriotisms, jārunā par pieminekļiem kā Latvijas kultūras daļu. Simbolu analīze nav politiskas...


 Jaunākais komentārs forumā   
Ekonomiskā krīze
Kundze. Elena
Uzmanību plašai sabiedrībai, Vai jums ir nepieciešams kredīts? ja jā Mēs piedāvājam aizdevumu ar zemu procentu likmi 3%, un bez kredīta pārbaude, mēs piedāvājam individuālie aizņēmumi, parādu kons...


Izsaki savu viedokli
 Galerija   
 
   
 
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
Adrese: Rīga, Aldaru iela 8, LV-1050 Tālrunis 67356585